header reklam 500×90
sol kulak 160×600

GÖNYELİ’DE SEL FELAKETİ !!!

GÖNYELİ’DE SEL FELAKETİ !!!

Gönyeli’de şiddetli yağmur vatandaşı olumsuz yönde etkiledi. Meteoroloji dairesinin tüm uyarılarına rağmen gerekli önlemlerin alınmaması meteoroloji dairesi ile Gönyeli Belediyesi’ni birbirine düşürdü.

Yaklaşık 60 saniye süren yağış nedeniyle yollarda sular birikti, araçlar su altında kaldı.

Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Benli yaptığı açıklamada bunun çok doğal olduğunu, yapılan son seçimlerde elde ettikleri başarıdan dolayı Florida, USA eyaletinin kendilerine getirdikleri teklifle Gönyeli ile Florida’nın kardeş kent ilan edildiğini, bu kan kardeşliğinden fazlasıyla etkilenen ve duygusal anlar yaşayan Gönyeli’nin de Florida’daki hava şartlarına uyum sağladığını belirtti.

Gönyeli Belediye Başkanı Benli Gönyeli’de ikamet edenlere seslenerek herkesi aynen Florida’da olduğu gibi bikinilerini giyip yol kenarlarında biriken sularda güneşlenip serinlemeye davet etti. Benli ayrıca av merakı ile bilinen Gönyelili vatandaşlara çağrıda bulunarak yol kenarlarında balık avının serbest bırakıldığını ifade etti. Benli, av köpeklerinin balık avına götürülmemesini rica ederek açıklamasına son verdi.

Yazar Hakkında

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.