header reklam 500×90
sol kulak 160×600

HIZINI ALAMAYAN AKINCI, FENERBAHÇE TEKNİK DİREKTÖRÜ İSMAİL KARTAL’A DA ÇIKIŞTI; “DOĞRU DÜRÜST TOP OYNAT!”

HIZINI ALAMAYAN AKINCI, FENERBAHÇE TEKNİK DİREKTÖRÜ İSMAİL KARTAL’A DA ÇIKIŞTI; “DOĞRU DÜRÜST TOP OYNAT!”

Geçtiğimiz Pazar yapılan KKTC seçimlerini %60’lık oy oranı ile kazanan ve KKTC’nin 4.Cumhurbaşkanı olan Mustafa Akıncı, Erdoğan ve Kuzu polemiklerinden sonra şimdi de Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal’a çıkıştı.
AKINCI: “İSMAİL ZERRE KADAR TOPTAN ANLAMAZ”
Hasta Fenerbahçeli olarak bilinen Akıncı, bugün bir açıklama yaparak, Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal’ın zerre kadar toptan anlamadığının altını çizdi.
Akıncı “her Fener maçında kahroluyorum. İsmail Bey iyi adam hoş adam ama Fenerbahçe’yi top oynatamıyor. Her maçta kazansak bile hastalar oluyorum,artık bıktım. İyilik başka şey top başka şey” dedi.
AKINCI: “KOSKOCA DIEGO SOKAK ADAMI OLDU”
KKTC Cumhurbaşkanı “koskoca Diego’yu sokak adamı ettik. Bir maçta bile doğru düzgün oynamadı. İsmail Bey bence bıraksın bu işleri. İstanbul’a gittiğimde Aziz Yıldırım Bey ile görüşeceğim. Zaten kendisi ile abi-kardeş gibiyiz” diye konuştu.
AKINCI: “BEN 4.BAŞKAN OLDUM, FENER 4.YILDIZI TAKACAK”
Akıncı “bu sene 2 tane dilek diledim. 1’cisi oldu, seçildim. İkincisi 4.yıldız takmak. Bakınız ben KKTC’nin 4.cumhurbaşkanı seçildim, Fener’de 4.yıldızı takacak. Bunlar hep işaret. Şampiyonluk bizimdir” dedi.

Haber: Mandıra 4-4-2 Futbol Servisi
Foto: İso

Yazar Hakkında

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.