header reklam 500×90
sol kulak 160×600

SİLAHTARSPOR’DAN MÜTHİŞ İMZA!

SİLAHTARSPOR’DAN MÜTHİŞ İMZA!

KKTC Süper Lig takımlarından Silahtarspor müthiş bir transfer yaparak ünlü Kazak Teknik Direktör Şafakov Önerisyan’ı takımın başına getirdi.

En son İtalyan devi İnter Milan’ı çalıştıran Önersiyan’ı 2+2 yıllık Silahtarspor teknik direktörü yapan imza dün yoğun bir basın ordusu eşliğinde Kulüp Başkanı Derviş Eroğlu’nun ofisinde atıldı.

İmza töreninde Önersiyan’ın klasik Kazak kıyafetleri içinde olması dikkat çekti. Törende Silahtarspor As Başkanı Hasan Güngör ve Futbol Şube Sorumlusu Osman Ertuğ da hazır bulundu.

İmza töreninde basına açıklamalarda bulunan Başkan Eroğlu “Önersiyan kendisini dünyada ispatlamış, şampiyonlar liginde deneyimli bir teknik adamdır. Silahtarspor’un bu yıl buyük hedefleri vardır. Hem ligde hem de Avrupa’da ses getirmek istiyoruz” diye konuştu.

Törende konuşan Önerisyan da “Derviş Bey beni aradığında hiç düşünmeden teklifini kabul ettim. Silahtarspor’un çok büyük bir tarihi var. Ben buraya kalıcı olmaya geldim” dedi.

Öte yandan Önerisyan’ın, Silahtarspor’dan 2+2 yıllık imza için yıllık 4 milyon Euro alacağı, şampiyonluk priminin de 1 milyon Euro olduğu öğrenildi.

Haber: Mandıra Times Ispor

Foto: TAK

Yazar Hakkında

Yanıt verin.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir