header reklam 500×90
sol kulak 160×600

ŞOK ŞOK ŞOK! KARPAZ’DA YARATIK PANİĞİ!

ŞOK ŞOK ŞOK! KARPAZ’DA YARATIK PANİĞİ!

Karpaz Yarımadası’nda Camoka’nın Plajı diye bilinen bölgede, kampçıların kamerasına takılan bir görüntü tüm adada paniğe yol açtı!

Dün akşam saatlerinde sosyal paylaşım sitelerinde yayınlanan fotoğrafta söz konusu plajda denize 50 metre uzakta dev bir yılanı andıran yaklaşık 8-10  metre uzunluğundaki yaratık açıkca görülüyor. Yaratığın başında bir boyunuz olduğu ve sürekli şekilde batıp çıktığı iddia ediliyor.

Görüntü internette yayınlandığı saatten beri tıklanma rekorları kırıyor.

Olayın duyulmasının ardından Karpaz bölgesindeki insanların diğer bölgelere kaçıştığı öğrenildi.

Bir grup masum kampçının çektiği fotoğrafın foto shop olmadığı ve tamamen gerçek olduğu konunun uzmanları tarafından da teyit edildi.

Mandıra Times’a konuşan ve isminin gizli kalmasını isteyen kampçılardan birisi “abi inanaman gördüğümüz şeye. Belki da 5 dakika suyun içinde gözümüzün önünde yüzdü” dedi.

Ayni kampçı “bir evvelki akşam çok gonyak içtik diye zannettik ki dalgadayık hala daha da hayal görürük. Ama sonra fark ettik ki hepimiz ayni şeyi görürük. Abi nasıl kaçtık kamptan hiç bilmem. Herşeyimiz, donumuz bile orada kaldı, zaten donu da doldurduyduk” dedi.

Öte yandan olayın duyulmasından sonra Çevre Dairesi, FBI, CIA ve İskoçya Polisi bölgede araştırma yapıyor.

İskoçya Polis’inden Mike Hummer, Mandra Times’a  konuşarak  “lütfen panik yapmayın. Biz yüzyıldır Loch Ness Canavarı ile uğraşırık da bir halt bulamadık. Yoktur birşey” dedi.

Haber: Mandıra Times Exclusive

Foto: Mevlut

Yazar Hakkında

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.