header reklam 500×90
sol kulak 160×600

Türkeş’in Geliş Sebebi!!! Protokoldeki Gizli Maddeler Neler!!

Türkeş’in Geliş Sebebi!!! Protokoldeki Gizli Maddeler Neler!!

CTP-UBP Hükümeti’nin son bulmasına yol açan TC-KKTC Protokolü geçtiğimiz haftalarda basında yer almıştı. Bu taslağı bilerek ve isteyerek basına eksik sızdıranlar Mandıra Times’a konuştu. İşte basına sızdırılmayan maddeler:

  • Emeklilik yaşı 65 değil 75’e yükseltilecek. Ancak Gezici anket şirketinin yapmış olduğu anketlerde KKTC’de ölüm yaş ortalaması 60 olduğu için, 75 yaş ve sonrasında hayatta olmasanız bile emeklilik maaşınız mezarınızın başucuna kurulcak olan bankamatiğe yatırılacak ve biriken paraya yıllık %10 faiz kazancınız olacak. Mezarı ziyarete gelen ziyaretçilerin sıra numarası alarak rahmetlinin hesabına para yatırabileceği de protokolde yer alıyor.

 

  • Kıbrıslı Türklerin adadaki nüfusu nihayet gerçekten sayılarak kalanların barkod sistemi ile damgalanarak koruma altına alınması da protokolde talep ediliyor.

 

  • Kıbrıslı Türklerin adada kalan sayıları belirlenirken, vücutlarındaki kıllara kadar sayılacak. Bu nedenle bay veya bayanların vücutlarına ağda veya benzeri tüy dökümüne sebep olacak madde kullanmaları sayımdan bir ay öncesinde yasaklanacak ve laser epilasyon merkezleri de kapatılacak.

 

  • Adadaki binek araçlarına da ayrıca sayım yapılacak. En çok araba satan şirket tespit edilecek ve o şirketin sahibi Başbakan olarak görevlendirilecek. Bu durumda Çangar Motors’un sahibi Mehmet Çangar’ın önümüzdeki aylarda Başbakan olması bekleniyor.

 

  • Ayrıca adada en çok internet kullananlar da aypi numaralarından tespit edilerek sürgüne gönderilecek. Sürgüne gönderilecek olanların ise eşşek sudan gelinceğe kadar dövüleceği, dayaktan sağlam çıkanların ise Survivor Mandıra’ ya katılabileceği de protokolde yer alıyor.

Yazar Hakkında

Yanıt verin.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir