header reklam 500×90
sol kulak 160×600

URUM ÇOBANI UZAYLILAR MI KAÇIRDI?

URUM ÇOBANI UZAYLILAR MI KAÇIRDI?

Güney Kıbrıs’ta son yıllarda, UFO gördüğünü söyleyenlerin sayısında artış olduğu belirtilirken, geçen hafta Baf’ın Reçça bölgesinden bir çobanın uzaylılar tarafından kaçırıldığı iddia ediliyor.

Politis gazetesi “UFO’larla Dolduk-Deli çobanın keçiler kaçtı” başlığıyla verdiği haberinde, UFO’lar ve uzaylıların varlığıyla ilgili araştırmalar yapan “Educating Humanity” adlı bilimsel internet sitesinin Kıbrıs’ta UFO görüntüleriyle ilgili bir haber yaptığını yazdı.

Öte yandan Mandıra Times’ın elde ettiği bilgilere göre geçen hafta Baf’a bağlı Reçça köyü yakınlarında bir tepede keçi otlatan Hristos Hristo isimli bir Rum çoban uzaylılar tarafından kaçırıldığını iddia etti.

Gazetemize özel bir mülakat veren Hristo “keçilerimle tepede otururken anzısın bir gayıt geldi, kaptı beni götürdü” diye konuştu.

Hristo “yahu ben bilmemim gayıt nedir ne değildir? Bu başka bir gayıttı. Aha öyle tencere kapağı gibi bir şeydi. Işığı bastı gözüme aldı beni. Hatta benimnan beraber 2 da keçi kaçırdı bu deyyuslar. Yalnız beni geri gönderdiler, keçilerden iz yok. Bulursam kendilerini topuz manyağı yapacam. Golaydır zannederler Reççalı Golocu Hristo’nun keçisini çalasın” dedi.

Açıklamasının devamında Hristo “bizim Urum gazetelerine haber verdim başıma gelenleri ancak dalga geçtiler benimnan. Neymiş, keçileri kaçırmışım ben. E yok be annem, benim keçiler kaçmadı, kaçırıldı. Lanet olsun gartık” diye konuştu.

Hristos Hristo Mandıra Times’a özel olarak teşekkür ederken, muhabirimize de bir ufak oğlacık hediye etti.

 

 

Haber: TAK

Yazar Hakkında

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.